top of page
GBMOTİON FİRMASI.png

BİZİM HİKAYEMİZ

GBMOTİON Firması 2012 Tarihinde, Hamza Dinç Tarafından Kurulmuştur. GBMOTİON %100 Türk markasıdır. Firmamız 2020 yılında yeni bir bölgeye geçiş sağlamıştır. Yeniden inşa edilen firmamız toplamda 700 m2’lik bir kapalı alana sahiptir. AR-GE ekibimiz tarafından tasarlanan çantalarımız %100 yerli üretimdir. Bugün Türkiye'de, sadece maddi kazanç sağlamanın dışında kaliteli ürün üretmenin bir firma için çok önemli bir getirisi olduğunu düşünüyoruz. Markamız tescillidir ve ürettiğimiz bütün ürünlerin marka patenti mevcuttur.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Günümüzde hızla artan üretim yarışında, hem kaliteli çantalar üretip hem de her kesimin ulaşabileceği, dünya çapında aranılır bir marka olabilmektir.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Ürünlerimiz üretim aşamasında, insan sağlığı ve göz estetiği düşünülerek imal edilmektedir. Bunun yanı sıra kalite ve sağlamlık da en önemli prensiplerimiz arasındadır. Konusunda uzman personelimiz üstün kalitemizi ürünlerimize yansıtarak, siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatta sunabilmek görevimizdir ve olmaya devam edecektir.

ÜRETİMDEN KARELER

Üretimden Kareler

Üretimden Kareler

Videoyu Oynat
bottom of page